fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Lukaku e Sancho te Chelsea

Publikuar

Dinamika të cilën po e kërkon menaxheri gjerman Thomas Tuchel, është duke e gjetur te Lukaku dhe Sancho.

Chelsea e ka bërë objektivin kryesor të tyre transferimin e talentit anglez, Jadon Sancho, dhe mundësinë e një rikthimi të Romelu Lukaku, raporton Sunday World.

Sancho për Dortmund dhe Lukaku për Inter, ishin në performanca tejet të larta gjatë kësaj sezone, dhe kjo ka bërë që “blutë” e Londrës, të fokusohen në këta dy lojtar që të rregullojnë repartin e tyre sulmues./tipografi/

Vazhdo më shumë