fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Luka Modric vazhdon kontratën

Publikuar

35-vjeçari kroat është në vitin e tij të fundit të kontratës me Real Madrid, mirëpo forma e tij konstante e bënë atë ende të vlefshëm për mesfushën e Real Madrid.

Është raportuar nga media të ndryshme edhe për përfundimin e kohës së tij në Madrid, mirëpo gazetari i mirënjohur Fabrizio Romano, ka njoftuar se kontrata me Madridin është nënshkruar, dhe vetëm ka mbetur që ky dakordim të bëhet publik nga palët.

Luka Modric, po ashtu është edhe fitues i topit të artë./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook