fbpx
Lidhu me Ne!

Tipografi

LDK zyrtarizon kryesinë e re

Publikuar

Lidhja Demokratike e Kosovës ka zgjedhur kryesinë partisë dhe nënkryetarët. Nënkryetar të partisë janë zgjedhur Lutfi Haziri, Gazmend Muhaxheri, Anton Quni dhe Shqipe Mjekiqi.

Ndryshe, Kuvendi i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka zgjedhur Lumir Abdixhikun për kryetar të ri të kësaj partie.

Kryetar

Dr. Lumir Abdixhiku

Nënkryetar:

Lutfi Haziri

Gazmend Muhaxheri

Anton Quni

Dr. Shqipe Mjekiqi

Sekretar:

Imri Ahmeti

Anëtarët e tjerë:

Ak. Kujtim Shala

Dr. Avdullah Hoti

Dr. Hykmete Bajrami

Arben Gashi

Armend Zemaj

Sibel Halimi

Doruntinë Maloku

Dr. Ekrem Hyseni

Dr. Ardian Shala

Xhafer Tahiri

Dr. Alban Zogaj

Vlora Dumoshi

Safet Kamberi

Brikenda Kryeziu

Fadil Krasniqi

Sokol Haliti

Teuta Sahatqija

Dr. Valon Murtezi

Besian Mustafa

Dr. Lutfi Zharku

Dr. Muhamet Hamiti

Dr. Faton Bislimi

Rrezarta Krasniqi

Ilir Ferati

Besa Gaxherri

Forumi i Gruas: Lirije Kajtazi

Forumi i Rinisë: Fidan Rekaliu

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook