fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

LDK-ja feston fitoren në Prishtinë

Qytetarë dhe simpatizantë të kësaj partie kanë festuar në sheshet e kryeqytetit të Kosovës.

Publikuar

Përparim Rama nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ka fituar garën në Prishtinë, duke mposhtur ish-ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia nga Lëvizja Vetëvendosje.

Qytetarë dhe simpatizantë të kësaj partie kanë festuar në sheshet e kryeqytetit të Kosovës.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021