Kush është djaloshi që parandaloi tragjedinë në sheshin Skëndërbej

Klodian Elqeni është heroi i cili parandaloi sulmin që ndodhi në sheshin ‘Skënderbej’ në Tiranë. I riu 22 vjeç, iu afrua automjetit të agresorit dhe e goditi atë me shqelm në fytyrë, ndërsa tha për mediat se e bëri këtë veprim pasi mendoi se bëhej fjalë për një akt terrorist. https://tipografi.info/kater-te-vdekur-dhe-227-raste-me-koronavirus/ Më pas ka ndërhyrë … Vazhdoni me leximin e Kush është djaloshi që parandaloi tragjedinë në sheshin Skëndërbej