fbpx
Lidhu me Ne!

Kosovë

Kurti i thërret në takim ministrat e kabinetit qeveritar

Njoftimin për mbledhjen e kabinetit qeveritar e ka publikuar Zyra e Kryeministrit

Publikuar

Kryeministri Albin Kurti ka thirrur për të premten mbledhjen e kabinetit qeveritar. Kjo është mbledhja e 11 e kabinetit qeveritar.

Njoftimin për mbledhjen e kabinetit qeveritar e ka publikuar Zyra e Kryeministrit.

Mbledhja sipas njoftimit do të mbahet në ora 15:00. Agjenda dhe rendi i ditës nuk janë bërë publike.

Vazhdo më shumë