fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Kupina: Bartës i listës sē VV-së, është Albin Kurti

Publikuar

Këshilltari i Vjosa Osmanit,  Bekim Kupina nē profilin e tij ne Facebook, ka reaguar ndaj lajmeve që Vjosa Osmani do të jetë bartese e listës se VV-së.

Postimi i plotë:

Zonja Vjosa Osmani në listën e përbashkët me Lëvizjen Vetëvendosje e mbanë numrin 2. Ndërkaq kandidat i kësaj Liste për Kryeministër dhe bartës i saj është z. Albin Kurti.

Çfarëdo lajmi tjetër për të bërë sensacion medial është i pavërtetë!

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021