fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Kryetari i Plisave është personi i plagosur të mërkurën në mbremje në Prishtinë

Publikuar

Rinor Granqevci, kryetari i tifo-grupit të Prishtinës, është personi i plagosur të mërkurën në mbremje në Prishtinë, njofton Telegrafi.com

Policia ka konfirmuar se një person është plagosur sonte në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “UÇK” apo e njohur ndryshe si “Qafa”. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Telegrafi mëson jo zyrtarisht se personi i plagosur është Rinor Grajqevci.

Rinor Grajqevci njihet ndryshe edhe si lider i tifo-grupit Plisat, pozitë që e mban që më shumë se një vit.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021