fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Krasniqi i quan mashtrues, ish kolegët e tij në LVV

“Ata kanë shtëpia në Norvegji dhe 500m2 banesë në Kosovë, ne ende jetojmë në 60m2”.

Publikuar

Pas deklarimit të pasurisë së deputetëve të Kuvendit të Kosovës, ka reaguar anëtari i PSD-së, Frashër Krasniqi, i cili ish kolegët e tij nga LVV i ka quajtur mashtrues dhe mosbesues të barazia.

Në një reagim në profilin e tij në Facebook, Krasniqi ka thënë së  “Ata kanë shtëpia në Norvegji dhe 500m2 banesë në Kosovë, ne ende jetojmë në 60m2”.

Postimi i plotë i Krasniqit:

– Ata kanë xhipa, ne kemi trotuare!

– Ata kanë nga 2 banesa në Marigona Hill, ne jetojmë me qira!

– Ata kanë shtëpia në Norvegji dhe 500m2 banesë në Kosovë, ne ende jetojmë në 60m2!

– Ata kanë truproja, ne jemi aktivistë e aktiviste!

-Ata janë mashtrues dhe nuk besojnë te barazia.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021