fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Kosove – Spanje, minuta 10, rezultati 0:0

Deri më tani rezultati është i barabartë

Publikuar

Deri në minutën e 10 nuk ka pasur ende ndryshim rezultati.

Kosova është duke u fokusuar në mbrojtje, ndërsa Spanjë po duket më ofanzive, me disa sulme që nuk rezikuan shumë portën e Ujkanit./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021