fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Klauzola e pabesueshme në kontratën e martesës, 100 milionë dollarë nëse tradhton Wandan

Publikuar

Nga Argjentina vjen një thashethem mjaft interesant dhe i padëgjuar më parë në lidhje me marrëdhënies mes Wanda Naras dhe Mauro Icardit.

Sipas revistës “Noticias”, nëse sulmuesi i Galatasaray-t  do të tradhtonte partneren e tij, do t’i duhej ta kompensonte atë me një shumë të barabartë me gati 100 milionë dollarë. Një kontratë e e firmosur në studion ligjore të Wanda Narës.

Lexo edhe:

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook