fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Kim Min-Jae i ndodh e papritura, hajdutët i mësyjnë në shtëpi dhe i vjedhin tenxheren e orizit

Publikuar

Një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur mbrojtësit të Bayern Munich, Kim Min-Jae, të cilit raportohet se i kanë mësyrë hajdutët në shtëpi.

Sipas medieve gjermane hajdutët kanë marrë nga shtëpia e Kim Min-Jae një tenxhere orizi, një enë e vogël kuzhine për përgatitjen e orizit dhe rizotos.

Lexo edhe: 

Një objekt me të cilin mbrojtësi koreano jugor ishte shumë i lidhur, pasi ishte një dhuratë.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook