fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Kastrioti “ngec” ndaj Lushnjes, krutanët e mbyllin në barazim ndeshjen në Fushë-Krujë

Publikuar

Kastrioti nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Lushnjes, në fushën e stadiumit Redi Maloku në Fushë-Krujë. Ishin miqtë ata që kaluan të parët në avantazh teksa në minutën e 28 realizoi Preknicaj. Në fraksionin e dytë për krutanët barazoi Kapllani në minutën e 54.

Lexo edhe:

Pas këtij momenti, ndeshja nuk prodhoi më gola dhe 90 minutat u mbyllën në barazimin 1-1. Pas pikëve që ndan të dyja skuadrat, Kastrioti mban vendin e 10 me 16 pikë, ndërsa Lushnja mbetet në vendin e shtatë me 23 pikë.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook