fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Juventusi ende pas Paul Pogba

Publikuar

Juventusi ende dëshirojnë rikthimin e Paul Pogba në Seria, kështu raporton Calciomercato.

Mesfushori në vazhdimësi është lidhur me një rikthim te gjigantët e Torinës, dhe një rikthim i tij mund të ndodhë gjatë verës.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook