fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Interi mposhtet nga Juventusi me rezultat të ngushtë

Publikuar

Interi është mposhtur më rezultat 2 më 1 nga Juventusin, në gjysmëfinalen e parë të Kupes së Italisë, turneu i dyte për nga rëndësia e futbollit italian.

Të parët që shënuan ishin interistat me golin e Sancez në minutën e 9, por gjithçka u përmbys kur Ronaldo shënoj për barazim  dhe me pastaj edhe me golin e dytë, cka e beri Juventusin fitues të kësaj gare

Vazhdo më shumë