fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Inter kërkon 80 milion Euro për Hakimi

Publikuar

Sipas Corriere dello Sport, Inter nuk do ta shes Achraf Hakimin për më pak se 80 Milion Euro.

PSG, Real Madrid, Arsenal dhe Chelsea janë skuadrat e interesuara për shërbimet e tij, mirëpo zi e kaltrit nga Milano, nuk do ta lëshojnë më lirë se 80 milion Euro, këtë verë./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook