fbpx
Lidhu me Ne!

Yjet

Ilirët, me baladë prekese

Publikuar

Shemi-Ilirët ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Si një dritë” dhe është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip.

Producent i këngës është Bujar Avdimetaj, kurse për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Besim Bunjaki.

 

Vazhdo më shumë