fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Iliri, me një dedikim për babain e tij!

Publikuar

Ilir Ferati, në një dedikim për babain e tij, në 11 vjetorin e shkuarjes në amshim, është zotuar që rrugën që trasoj, kryetari Fadil Ferati ta vazhdoj me fanatizem.

Në një shkrim në Facebook, Iliri ka thënë se qëllimet tua do i mbrojë me çdo forcë. Ideali yt vazhdon përmes nesh dhe do ruhet si vlera më e madhe që trashëguam nga Ti.

Postimi i plotë:

Në 11 vjetorin e shkuarjes Tënde në amshim, të përkujtuam sot Ty, babë! Bashkë me Kryeministrin, Kryetarin, veprimtarët dhe anëtarët e LDK-së, partisë që i shërbeve nga fillimi e deri në fund, bashkë me qytetarët e Istogut tënd e Republikës tonë.

Rrugën që na e trasove do e vazhdoj me fanatizëm, qëllimet tua do i mbrojë me çdo forcë. Ideali yt vazhdon përmes nesh dhe do ruhet si vlera më e madhe që trashëguam nga Ti.

Falenderim dhe respekt të veçantë për të gjithë Ju që ndatë kohën Tuaj që sot të jeni bashkë me familjen e Fadilit në përkujtim të veprës së Tij!

Vazhdo më shumë
Kliko për koment

Komento

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *