fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E enjte, 4 mars 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Gjatë ditës përpiquni të shmangni konfliktet në dashuri dhe të shtyni diskutimet dhe sqarimet. Mundohuni të lini gjërat të rrëshqasin mbi ju. Gjithashtu kini kujdes në punë.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Do të jetë një ditë shumë pozitive për dashurinë: ata në një çift do të jenë në gjendje të bëjnë zbulime të ëmbla ndërsa favorizohen takimet për beqarët. Ka edhe perspektiva të shkëlqyera në punë.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Do të jetë një ditë e luhatshme në dashuri dhe mund të ketë vështirësi ose distanca për t’u tejkaluar për shkak të së kaluarës. Lajme të mira në punë.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Hëna do të jetë në anën tuaj dhe do t’ju sjellë lajme të mira dhe emocione të bukura. Ndiheni më të ndjeshëm se zakonisht ndaj të tjerëve. Mos rrezikoni shumë në punë.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Ka ardhur koha për të kontrolluar ndjenjat tuaja dhe nëse ka ndonjë problem në çift, ka ardhur koha të përpiqeni t’i zgjidhni ato. Ka mosmarrëveshje në punë që duket se janë më të vështira se sa pritej.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Ndjenjat favorizohen nesër, por mos u merrni me emocionet negative të së kaluarës. Në punë keni nevojë për durim, në fund të fundit do të jeni në gjendje të arrini rezultatin që i keni vendosur vetes.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Do të ketë shumë diskutime në dashuri për shkak të Hënës disonante. Kështu që përpiquni të jeni të kujdesshëm në ndjenjat tuaja dhe të shmangni grindjet. Në punë do të duhet të filloni të mendoni për një ndryshim.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Do të jetë një ditë e favorshme për të dashur falë tranzitit të shkëlqyeshëm të Hënës, por kini kujdes nga diskutimet, sepse Venusi është kundër saj. Në punë ka një mundësi të mirë që duhet shfrytëzuar.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Do të keni nevojë për emocione të veçanta pasi jeni mërzitur duke jetuar të njëjtat gjëra pa pushim. Në punë dhe në financa, kini pak kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Duhet të përpiqeni të gjeni një ekuilibër në dashuri, por përpiquni të jeni të kujdesshëm sepse e keni Hënën në opozitë. Një propozim interesant mund të mbërrijë në punë.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Do të jetë një ditë disi e hutuar: duhet të përpiqeni të sqaroni ndjenjat tuaja. Në punë keni një mijë gjëra për të bërë: jepni përparësi atyre që ju sjellin kthime ekonomike.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Do të keni ende disa bezdi të vogla për të kapërcyer, por do të jetë një ditë shërimi. Në punë mund të bëni plane dhe të përfitoni nga oraret e menjëhershme.

 

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021