fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E Merkurë, 3 Mars 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Do të duhet të përpiqesh të qëndrosh larg nga njerëzit negativë. Falë Hënës në shenjë do të jeni shumë optimistë. Në punë, disa probleme mund të lindin në mbrëmje.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Dashuria do të rritet deri në qiell dhe nëse jeni çift mund të mendoni edhe për të hedhur hapin e madh. Në punë situatat që krijohen tani kanë një shans shumë të mirë për sukses.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Do t’ju shohin si të preferuarin në dashuri falë ndikimit pozitiv të Hënës. Në punë, akoma mund të duhet të luftoni pak për të marrë atë që dëshironi. Mundohuni të bëni kujdes me shpenzimet.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Nëse keni ndonjë dyshim për dikë, atëherë duhet të përpiqeni t’i nxirrni nga rruga juaj sa më shpejt të jetë e mundur. Ju do të donit më shumë mirëkuptim rreth jush. Në punë do të jeni në gjendje të zgjidhni problemet brenda një kohe të shkurtër.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë një ditë pozitive në dashuri, dhe do të ndiheni më optimistë ndaj të tjerëve. Mund të ketë argumente në punë, por në fund do të dilni lart.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Duhet të përpiqeni të kapërceni nervozizmin dhe lodhjen dhe duhet të relaksoheni pak. Mundohuni të krijoni kohë për dashuri dhe të krahasoni veten me njerëzit e duhur. Në punë do keni një ditë të ngarkuar, por të dobishme.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Është më mirë të jesh i kujdesshëm pasi je nervoz dhe argumentues. Në punë mund të jeni pak egoist dhe kjo mund të fyejë dikë.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Gjatë ditës mund të keni pak probleme në dashuri, veçanërisht nëse historia ka lindur kohët e fundit. Në punë jeni shumë të motivuar për të vepruar, gjithashtu mund të bëni kërkesa të rëndësishme dhe keni mundësinë të gjeni njerëz dhe përgjigje të dobishme.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Mund të keni edhe disa probleme të vogla në dashuri për shkak të Hënës në kundërshtim, edhe nëse preferohet takimi për beqarët. Mundohuni të shmangni shpenzimet e panevojshme. Në punë, mos i përçmoni lajmet.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Do të jetë shumë interesante në dashuri. Mund të ketë disa pengesa të vogla, por ato janë të zgjidhshme. Në punë duhet të zgjidhni një biznes të papërfunduar.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Edhe ju të Ujorit, mund të keni dyshime në dashuri dhe mbase është me vend të sqaroheni dhe të flisni. Në punë keni të gjitha kredencialet për të kuptuar se cila është gjëja më e mirë për të bërë që të jeni të suksesshëm.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Do të jetë një ditë e nënshtruar në dashuri: duhet të keni durim por së shpejti gjërat do të rregullohen. Në punë duhet të shtyheni pak më shumë tani, duhet të përfitoni në mënyrë që të jeni në gjendje të ecni përpara me projektet dhe idetë që ju interesojnë.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook