fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E premte, 26 Shkurt 2021

Dashi

21 Mars -19 Prill

Do të keni një ditë shumë pozitive, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Më në fund do të keni mundësinë të filloni një kapitull të ri në jetën tuaj, thjesht përpiquni të mos u besoni menjëherë përshtypjeve të para.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Ditë shumë e favorshme kjo e premte. Përfitoni nga kjo e premte për të zgjidhur shumë situata që kanë pritur për një kohë të gjatë. Ju nuk do të jeni më në gjendje të mbështeteni në ndikimin pozitiv të Venusit por mos kini frikë, Hëna nuk do t’ju lërë vetëm.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Yjet nuk do të jenë në favorin tuaj. Në dashuri po kaloni një periudhë tranzicioni, thjesht përpiquni të mos kapeni të papërgatitur. Jeni mirë profesionalisht por mos e shtyni shumë dorën.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Saturni do të ndikojë këtë ditë falë energjisë pozitive që do të çlirojë mbi ju. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni disa çështje në lidhje me punën dhe financat. Në dashuri, ka ardhur koha të përfshihemi.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Do të keni një ditë plot të papritura. Besoni mbi të gjitha në miqësitë tuaja, sepse në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të kapërceni çdo vështirësi.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Një ditë shumë e frytshme për ju kjo e premte. Profesionalisht po kaloni një kohë të mirë dhe financat tuaja po e shfrytëzojnë. Një projekt i rëndësishëm po ju pret, angazhohuni dhe përpiquni të shfrytëzoni çdo mundësi të vogël

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Venusi do të jetë disonant. Po kaloni një periudhë shumë të vështirë, veçanërisht nga pikëpamja sentimentale, ndiheni të lënë mënjanë dhe kjo ju shkakton pasiguri. Mbahuni, ylli juaj së shpejti do të shkëlqejë përsëri.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Do të keni një energji pozitive që do ta keni gjatë gjithë ditës. Ju keni vuajtur shumë për dashurinë dhe më në fund gjërat po ndryshojnë. Këto janë ditë vendimtare për të rregulluar një marrëdhënie të vjetër, thjesht përpiquni t’i besoni vetes pak më shumë

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Do të ketë lajme në punë. Kjo thirrje e shumëpritur mund të vijë dhe do t’ju lërë pa fjalë. Përqendrohuni më shumë te vetja juaj, keni shumë mendime që ju turbullojnë shikimin.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Dashuria do të mbretërojë këtë të premte. Më në fund beqarët do të rikthehen dhe kjo falë një Hëne shumë të favorshme. Nga ana profesionale, duhet më shumë përpjekje nga ana juaj, relaksohuni dhe prisni deri në javën e ardhshme përpara se të ndërmerrni ndonjë hap të nxituar.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Marsi është në një vijë të drejtë dhe kjo ju shkakton shumë trazira brenda jush. Keni shumë situata të mbetura të pazgjidhura, filloni të zgjidhni një dhe do të shihni që ngadalë të gjitha nyjet do të zgjidhen me radhë.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Dita do të jetë shumë pozitive sidomos për ndjenjat. Partneri ka plane të mëdha dhe më në fund do të jeni në gjendje të kuptoni se çfarë dëshironi vërtet për të ardhmen tuaj. Një mik është në telashe, afrohuni me të.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook