fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi Ditor

E Hënë 29 Mars 2021

Publikuar

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Vitaliteti sigurisht që nuk mungon. Marsi është në shenjën tuaj dhe ky është një simbol i pasionit tuaj të madh, evolucionit të madh dhe agresionit tuaj që shpesh u impononi gjërave tuaja dhe njerëzve përreth jush.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Nëse duhet të diskutoni diçka, do të ishte mirë të përfitonit nga kjo ditë dhe ditët në vijim për t’i bërë gjërat të qarta, veçanërisht nga pikëpamja e biznesit, ku shumë pikëpyetje janë shfaqur ditët e fundit.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Zakonisht nuk ju pëlqen të përballeni me situata të vështira. Me shtyrjen e tyre për zgjidhje, problemet janë grumbulluar. Kjo është një kohë e veçantë në dashuri, veçanërisht për dikë që po përjeton njohje të ndryshme.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Yjet këtë javë shpërblejnë të gjithë të dashuruarit ose ata që duan të dashurohen. Këshilla është të lini veten të shkojë dhe për ata që kanë një partner për një kohë të gjatë, ka ardhur koha që disa gjëra të qartësohen.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Me Jupiterin të favorshëm, ky është pa dyshim viti i mundësive të mira. Duke filluar nga kjo ditë dhe ditët në vijim mund të ketë një lajm të rëndësishëm dhe nëse mendoni se mund të jetë një mundësi e mirë, nisni pa hezitim.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Kjo e hënë ushqen dëshirën për të diskutuar, por vetëm në çiftet që kanë pasur kriza të mëdha në të kaluarën. Jini të sigurt dhe shikoni me besim drejt së ardhmes që do të mbajë surpriza të rëndësishme për ju.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Do të jetë një ditë mjaft e veçantë sepse për disa javë jeni ndjerë nën rrethim, veçanërisht në vendin e punës sepse jeni në shënjestër të kolegëve.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Propozime, risi dhe emocione që mbërrijnë të hënën. Veçanërisht në vendin e punës ku mund të ketë lajme të rëndësishme.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Është një moment veprimi. Tani jeni në skenë dhe duhet të provoni se mund të luani pjesën e protagonistit. Kjo do të jetë e mundur vetëm nëse arrini të vendosni veten atje.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Kjo ditë do të shkojë shumë mirë. Mendoni para së gjithash për veten tuaj pa ndërlikime dhe pa hezitim. Kohë pas here kujdesi për ju mund t’ju bëjë vetëm mirë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Kjo ditë sjell një lëvizje në jetën tuaj. Ndjesi të veçanta falë aspektit pozitiv të Diellit. Ju mund të krijoni njohje të reja dhe të rëndësishme që gjithashtu mund të ndryshojnë jetën tuaj.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ndonjëherë në dashuri ne debatojmë dhe nuk mund ta kapërcejmë një problem. Ka periudha të distancës, por ngadalë do të jeni në gjendje të keni një afrim.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021