fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

E diel 28 Mars 2021

Publikuar

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Hëna jo në favor mund të shkaktojë shqetësime: ju po kërkoni një person për ta krahasuar veten. Në punë, nëse ka propozime, vlerësojini me kujdes: pranoni vetëm nëse janë angazhime të vogla.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Ju jeni në një pikë kthese të pashmangshme: dashuria është vënë në provë që nga shkurti, tani është koha të kuptoni se çfarë të bëni. Në punë ky muaj do t’ju lejojë të shpengoni veten dhe të gjeni konfirmime.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Hëna është në favor! Tani shqetësimi i dy ditëve të fundit është rikuperuar. Në punë, mos e nënvlerësoni një takim: Jupiteri dhe Saturni do të jenë pranë jush për disa muaj në vijim.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Mundohuni të mos ngatërroheni në mendime negative në dashuri. Në punë, nuk mund të prisni një zgjidhje menjëherë nëse keni një problem me një kontratë ose rinovim.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Me një person të lindur nën shenjën e Peshores mund të përjetoni një emocion të bukur. Ditë pozitive për ndjenjat. Në punë, çështjet ekonomike duhet të zgjidhen, por një fazë rikuperimi po fillon.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Ka ardhur koha për të deklaruar veten në dashuri dhe për të kompensuar të gjithë kohën e humbur. Në punë, shumë zgjedhje janë të lehta për tu bërë sepse jeni të vendosur.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Hëna është në shenjën tuaj, në dashuri është koha ta lini veten të lirë. Në punë, është më mirë të qëndroni të qetë dhe të bëni një analizë të situatës profesionale. Të rinjtë gjithashtu mund të fillojnë një rrugë të re.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Periudhë e veçantë për dashurinë, deri në fund të muajit mund të jeni më të guximshëm. Në punë, nuk është e lehtë të arrish të mos biesh në provokime.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Me njerëzit e lindur nën shenjën e Luanit dhe Peshores, emocione të bukura mund të lindin, një e diel e shkëlqyeshme për ndjenjat. Në punë, gjithçka e re është drithëruese!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
E diela duket pak e rënduar për çiftet në krizë edhe nëse pjesa fillestare e ditës është pozitive. Në punë përpiquni të relaksoheni sa më shumë!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
E diela është ditë e mirë për të kapur fjalimet që i kishit lënë pezull për ca kohë. Në punë, mund të ketë surpriza që i keni pritur prej kohësh.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ditë pozitive për ndjenjat, dhe po ashtu është dita e duhur për të folur. Në punë, lajmet e mira mund të vijnë por gjithçka varet nga ajo që mund të bëni.

Vazhdo më shumë