fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E martë, 23 Mars 2021

Dashi

Çdo mundësi për të ngushëlluar zemrën tuaj duhet të shfrytëzohet, një nga planetët që ju mbështet nga tani deri në fund të muajit është pikërisht Afërdita. Në punë, ka perspektivë të mirë për një situatë që do t’ju ​​japë disa surpriza. Një derë mbyllet, por një tjetër hapet.

Demi

Kjo ditë lë diçka për të dëshiruar, ndoshta ju jeni shumë i paduruar? Apo ndoshta është dikush që krijon dyshime tek ju. Në punë do ndiheni të trazuar dhe do vini në pikëpyetje gjithçka.

Binjakët

Hëna është në favor! Shumë varet nga ju, natyrisht, por është e rëndësishme të riktheheni në lojë. Në punë u zemëruat për diçka dytësore, si gjithmonë, dhe tani po e kuptoni që keni gabuar. Mos u shqetëso, megjithatë, gjithmonë mund të ndryshosh kurs.

Gaforrja

Le të shpresojmë që dje nuk kishte shumë vendime: kushtojini vëmendje shenjave të Dashit dhe Bricjapit. Në punë ndjeni se nuk jeni të qetë, por mos bëni hapa të rremë: prisni momentin e duhur për të bërë zgjedhje

Luani

Kujdes nga historitë paralele: në këtë periudhë tradhtitë sjellin vetëm ndërlikime. Në punë, e rëndësishme është të mos merrni vendime të nxituara.

Virgjëresha

Në dashuri, mos i nënvlerësoni takimet e reja, ato mund të bëhen të rëndësishme. Ju luftoni në punë, ka nervozizëm në ajër.

Peshorja

Disonanca e Hënës vazhdon: dikush duhet të bëjë një zgjedhje midis dy njerëzve … historitë në krizë mund të mos i rezistojnë presionit të marsit. Në punë, biznesi është i dobishëm, veçanërisht për ata që kanë përjetuar një krizë të rëndë.

Akrepi

Është një ditë premtuese. Mos u izoloni në dy ditët e ardhshme, dashuria mund të kthehet papritmas. Aktiviteti i punës është më i mirë, por tani duhet të kuptojmë se si t’i përshtatemi rrethanave të reja.

Shigjetari

Dita nis mirë, por më pas mund të keni disa pakënaqësi me partnerin tuaj. Edhe në punë keni lajmë të mira, por kjo nuk do të thotë që të nxitoheni në vendimet që mund të merrni.

Bricjapi

Hëna është akoma e kundërt së bashku me Diellin, Venusi është gjithashtu disonant por kjo nuk do të thotë që ju duhet të luftoni. Në punë, dëgjoni propozimet e reja, nuk ka nevojë të hidhni gjithçka!

Ujori

Kjo është një ditë tjetër e bukur për dashurinë: shfrytëzojeni sa më shumë. Këto ditë po mendoni të çoni biznesin tuaj në një nivel të ri.

Peshqit

Mund të provohet një rikuperim pasi Hëna është në shenjën tuaj, takimet e reja janë të preferuara! Në punë, nëse ka probleme, mos bëni një kërkesë: gjërat që keni të drejtë do të mbërrijnë

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook