fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E hënë, 22 Mars 2021

Dashi

Bëni një takim romantik me të dashurin tuaj. Bëni një dush të gjatë relaksues.Hani një vakt të shijshëm. Një mundësi për të mësuar nga një ekspert me emër do të vijë. Do dashuroheni me temën mbi të cilën do mësoni. Nëse qëndroni të fokusuar, mund të fitoni statusin e ekspertit për një kohë shumë të shkurtër. Ju keni qenë gjithmonë një nxënës që mëson shpejt.

Demi

Kur është fjala për të gjetur një partner, truri është më i rëndësishëm për ju se sa pamja e tij. Ju doni të kaloni më shumë kohë me dikë me të cilin mund të flisni, se sa me dikë që i bën të tjerët të kthejnë kokat për ta parë. Nëse keni një partner, bëni një kurs bashkë. Përveçse do të mësoni diçka të re, do të afroheni edhe më shumë me njëri-tjetrin. Ca para ekstra do të vijnë këto ditë. Bëni një listë të gjërave që dëshironi të blini.

Binjakët

Një romancë pasionante do të vijë drejt jush. Ju nuk keni provuar kurrë ndjenja kaq të fuqishme. Nuk do të jetë e mundur të dëgjoni mendjen mbi zemrën, në këtë marrëdhënie. Emocionet do rritin imagjinatën tuaj. Nënshkrimi i një kontrate këshillohet me forcë. Ju do të jeni në gjendje të dyfishoni produktivitetin tuaj me ndihmën e një partneri të respektuar.

Gaforrja

Bashkimi i burimeve do t’ju vërë në një pozitë më të fuqishme. Kjo është një kohë e mrekullueshme për të marrë një kredi. Aplikoni për një kredi në një institucion që ju ka refuzuzar në të kaluarën. Ju do të merrni paratë që dëshironi këtë herë. Nuk ka qenë kurrë një kohë më e mirë për të kërkuar gjëra në modë. Do të gjeni gjëra të mira e të lira.

Luani

Ju keni nevojë për dashuri. Nëse jeni në një marrëdhënie, shtojini disa erza. Dilnidiku me të dashurin. Nëse jeni vetëm dhe kërkoni dashurinë, mund të takoni dikë të veçantë në kinema, në koncert ose në një shfaqje. Shanset tuaja për të fituar një garë janë të forta. Blini një biletë lotarie, ose hyni në një konkurs.

Virgjëresha

Jeni gati për t`u marrë me punët që deri dje i kishit lënë pas dore. Nëse nuk dini si ta rregulloni një pajisje, thërrisni një riparues profesional. Do të merrni disa referenca të mira nga miqtë në mediat sociale. Dëshironi të zhvendoseni në një vend më të madh? Ju mund të gjeni pronën e përsosur në një lagje të mirë. Mund t`ju kushtojë më shumë nga sa prisni, por do të jeni të gatshëm të shpenzoni paratë shtesë në këmbim të kësaj shtëpie të bukur.

Peshorja

Rekomandohet fuqishëm të shkosh në një vend të largët. Ju jeni zhytur në një rutinë të mërzitshme. Është e vështirë të bësh projekte krijuese nga themeli kur nuk jeni të frymëzuar. Shkoni në një vend që ka një shije ekzotike. Ndarja e ideve tuaja do të sjellë më shumë kënaqësi nga sa pritej. Doni të lidheni me njerëz që kërkojnë një mesazh pozitiv. Thjesht shprehni atë që është në zemrën tuaj.

Akrepi

Ju jeni pak më i ndjeshëm se zakonisht. Nëse dikush lëndon ndjenjat tuaja, ndaloni dhe merrni frymë thellë. Ka mundësi që po reagon tej mase ndaj disa ngacmimeve. Aktivizoni ndjenjën tuaj të humorit. Një mundësi për të bërë para vlen të ndiqet. Mos hezitoni të ngarkoni një çmim të lartë për ekspertizën tuaj. Kur vlerësoni punën tuaj, të tjerët do të ndjekin shembullin.

Shigjetari

Komunikimi është kritik për një marrëdhënie të mirë. Ndonjëherë, ju i harroni ndjenjat e njerëzve të tjerë. Dikush do t’ju kërkojë të merrni udhëheqjen e organizatës së tij. Megjithëse është ngazëllyese kjo ftesë, duhet ta refuzoni. Ju jeni shumë i zënë për të marrë më shumë përgjegjësi. Jini realistë në lidhje me orarin tuaj. S`mund të bëni asgjë mirë kur jeni të mbingarkuar.

Bricjapi

Ju jeni shumë i pavarur. Nëse jeni në një marrëdhënie me një person xheloz, është koha të flisni. Jeni vetëm? Vazhdoni të shikoni për të gjetur idealin. Puna me një organizatë të madhe si spital, universitet ose agjenci qeveritare do të rrisë ndikimin tuaj. Detyrat që më parë nuk i imagjinonit t`ju jepeshin, do t’ju ofrohen.

Ujori

Kur bëhet fjalë për dashurinë, ju jeni spontan. Në vend që të peshoni të gjitha mundësitë e një marrëdhënieje të mundshme, hidhuni menjëherë drejt saj. Disa njerëzve u duket shqetësuese kjo sjellje. Është e vërtetë që nuk mund ta toleroni një marrëdhënie të mërzitshme. Bashkimi me një organizatë profesionale do t’ju vërë në kontakt me njerëz që mund t’ju japin punë dhe promovojnë talentin tuaj.

Peshqit

Të jetoni në një botë të mbushur me fantazi ju bën më të lumtur. Më mirë imagjinoni një situatë ideale sesa të jetoni me zhgënjimin tuaj në mendje. Një mundësi e mrekullueshme karriere mund të jetë rrugës. Të paguhesh për të udhëtuar do të jetë ajo që ke dashur gjithmonë. Ju do të gëzoni veçanërisht punën për një shtëpi botuese.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook