fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E shtune, 20 Mars 2021

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Më në fund Dielli do të hyjë në shenjën tuaj dhe kjo do t’ju ndihmojë veçanërisht në lidhje me dashurinë. Në punë, mundësitë e reja janë në sy.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Do të jetë një ditë veçanërisht e nënshtruar për ju. Në dashuri mund të ketë shumë polemika dhe nëse keni diçka për të thënë, bëjeni me shumë kujdes. Në punë, përpiquni të mos merrni vendime shumë drastike.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në përgjithësi, ju jeni duke përjetuar një moment shumë pozitiv. Projektet në dashuri të tilla si një martesë ose zgjerimi i familjes do të favorizohen. Në punë përqendrohuni tek e ardhmja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Do të jetë shumë mirë për sa i përket shëndetit pasi filloni të ndiheni më mirë. Në dashuri po kërkoni konfirmim ndërsa në punë mund të ketë bashkëpunime të dukshme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Dita do të jetë pak e dobët për ju me dashurinë që është e bollshme. Këshilla është të qëndroni larg atyre që tashmë kanë zemër të zënë. Gjërat në punë po ecin ngadalë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Gjatë kësaj ditë përpiquni të mos humbni shumë energji. Në marrëdhëniet me të tjerët, në dashuri dhe në punë, përpiquni të thoni fjalën tuaj dhe të merrni vendime të rëndësishme.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Kushtojini vëmendje të veçantë dashurisë pasi mund të ketë shumë tundime. Në punë gjërat po shkojnë mirë, do të merrni vendime të rëndësishme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Ju duhet të përpiqeni të jetoni në një mënyrë më të ekuilibruar. Në dashuri mund të ketë disa probleme dhe mund ta gjeni veten duke ngecur për një kohë. Në punë, merrni kohën tuaj.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Gjatë kësaj ditë, në përgjithësi, do të duhet të relaksoheni pasi jeni pak të stresuar. Në dashuri duhet të flisni gjatë kohës që jeni në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Po përjetoni një moment pozitiv, prandaj shfrytëzojeni në maksimum. Në dashuri mund të bëni disa projekte me partnerin tuaj ndërsa në punë mund të ketë tensione.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Po kaloni një periudhë të mirë. Në dashuri, përpiquni të shmangni diskutimet e panevojshme pasi mund të ketë probleme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Gjatë kësaj ditë do ta gjeni veten duke reflektuar mbi të gjitha në lidhje me dashurinë. Puna, përkundrazi, në këtë moment është e vrullshme, por përpiquni të mos lodheni shumë.

Vazhdo më shumë