fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi Ditor

Publikuar

E Enjte, 25 Shkurt 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Do të jetë një ditë shumë stimuluese, falë një Hëne në një pozicion të shkëlqyer. Kohët janë pjekur dhe dëshira për t’u përfshirë është gjithnjë e më e madhe. Tani e tutje, lajme të mira, oferta ose telefonata mund të mbërrijnë në çdo kohë. Dashuria gjithashtu mund të kthehet në modë.

 Demi

20 Prill – 20 Maj

Do t’ju duhet të përballeni me ndryshime të reja. Referencat përreth jush ose disa situata mund të ndryshojnë. Fakti është që ju po përjetoni një moment tranzicioni sa të rëndësishëm, aq edhe të vështirë dhe ka të ngjarë që të luftoni jo pak për të vazhduar jetën tuaj personale dhe profesionale.

 Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Mund të prisni diçka më shumë, por do të duhet të ndiheni mirë, të jeni në formë të mirë. Nëse jeni të sëmurë, nëse keni lënë pas dore shëndetin tuaj për disa ditë, do të jetë e rëndësishme të riktheheni në rrugën e duhur. Në këto ditë komplikime të vogla mund të lindin në dashuri dhe në familje: jini të kujdesshëm!

 Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Do të keni mbështetjen e yjeve shumë interesantë. Java po shkon mirë, veçanërisht nga pikëpamja e marrëdhënieve. Këto ditë jeni duke përjetuar një moment tranzicioni, nga një periudhë e errët në një periudhë më të lumtur. Për të marrë një lajm të rëndësishëm, megjithatë, do t’ju duhet të prisni deri në fund të pranverës.

 Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Hëna do të jetë në shenjën tuaj: do t’ju japë një dozë të mirë energjie dhe gjallërie, edhe nëse nuk do të jeni në gjendje të shëroheni plotësisht. Nga ana tjetër, ka pasur shumë shqetësime ditët e fundit! Ajo që do të duhet të bëni tani e tutje është të përballni ditët në vijim me guxim dhe vullnet të mirë. Në dashuri, gjërat mund të përmirësohen, falë një pasazhi të ri të Venusit.

 Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Premton të jetë një ditë tjetër mjaft e lodhshme, në të cilën do t’ju duhet të merreni me angazhime, afate dhe përgjegjësi. Kjo javë po ju ngarkon nervat. Nëse, për më tepër, duhet t’i përgjigjeni një eprori, acarimi do të dyfishohet! Për fat, java në vijim do të jetë shumë më e dobishme! Në dashuri do të keni nevojë për kujdes, sidomos në fundjavë!

 Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Duhet të filloni të rigjeni pak besim tek vetja. Mërkuri, Jupiteri dhe Saturni do të jenë ende në një aspekt të favorshëm: të humbisni këtë mundësi për shkak të një frike të pajustifikuar, do të ishte një turp i vërtetë! Në dashuri, marrëdhëniet e lindura ose të rikuperuara kohët e fundit do të kenë një të ardhme të ndritur!

 Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Mund të ndiheni ende të stresuar ose do të ketë një problem të vogël për t’u zgjidhur. Ditë të tjera të ngarkuara ju presin. Nga ana tjetër, ju keni jetuar disa javë shumë të vështira dhe shërimi do të kërkojë angazhim dhe një vullnet të hekurt. Në këtë ditë do të dëshironi të matni me kujdes fjalët që do të thoni.

 Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Mund të ndiheni paksa të paqartë. Këto ditë, në fakt, ju jeni mjaft të shqetësuar për diçka. Shanset janë që deri në fund të javës të duhet të zgjidhni një problem të vogël, qoftë fizik, personal apo dashuror. Mundohuni të bëni shumë kujdes, veçanërisht gjatë fundjavës që vjen!

 Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Do të kapeni nga disa momente lodhje. Periudha që po përjetoni është shumë stimuluese, veçanërisht në punë. Sasia e madhe e zotimeve mund t’ju bëjë më të stresuar se sa dëshironi. Për fat të mirë, ditët e ardhshme do të jenë shumë më të mira! Fundjava, pra, mund të rezervojë edhe një surprizë për ju.

 Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Do të jeni mjaft të rënë nga humori, ndoshta të shqetësuar për një marrëdhënie që tani ka marrë fund. Fatkeqësisht, përfundimi i një marrëdhënieje ose situate është pjesë e lojës kur jeni duke revolucionarizuar jetën tuaj. Kohë pas kohe mund të ndiheni të vetmuar, por do të jetë vetëm një moment tranzicioni derisa të gjeni pika të reja referimi. Mos e neglizhoni familjen tuaj!

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Venusi do të ulet në qiellin tuaj dhe do t’ju mbushë me dyshime të reja në dashuri. Katër ditët përpara karakterizohen nga konflikte të thella të brendshme dhe shumë hutime. Yjet po ju inkurajojnë të merrni jetën tuaj të dashurisë në dorë dhe ta rregulloni një herë e përgjithmonë. Çfarë dëshironi vërtet në zemrën tuaj? Eshtë koha të përgjigjeni sinqerisht.

Vazhdo më shumë