fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi ditor

Publikuar

E premte, 12 Mars 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Këtë të premte, një ditë e rëndë për ju nën shenjën e Dashit. Fundjava është afër qoshes, mbahuni dhe përpiquni të jepni gjithçka në këto 24 orë, pastaj jepini vetës dy ditë relaksi të plotë.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Këtë të premte do të duhet të gjeni guximin për të hedhur hapin e parë. Këtë herë jeta ju ka vendosur në një udhëkryq dhe do ju mbetet juve të zgjidhni rrugën e duhur për të ndjekur.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Jupiteri është në kundërshtim me Neptunin dhe kjo do të krijojë çekuilibrime fizike dhe mendore. Ju duhet t’i jepni vetes disa ditë relaks të pastër, të pushoni dhe mos mendoni për asgjë.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Bëni shumë kujdes që të mos bini në tundim këtë të premte. Ju jeni njerëz besnikë dhe të sinqertë, por një person mund të ndërhyjë në jetën tuaj duke hedhur poshtë të gjitha parimet tuaja.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Këtë të premte, yjet kanë shumë lajme në frontin profesional në pritje për ju. Më në fund, ajo thirrje e papritur do të vijë e do ta bëjë ditën tuaj mrekullisht të bukur.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Këtë të premte, Hëna do të jetë në shenjën tuaj, takime të reja do të favorizohen sidomos për beqarët që kërkojnë një shok shpirti prej shumë muajsh. Puna do të pësojë një shtytje të madhe.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Venusi do të jetë në qiellin tuaj, përpiquni të ekuilibroni mirë forcat tuaja, veçanërisht nëse jeni duke punuar në një projekt të rëndësishëm. Një seri ngjarjesh të papritura do t’ju destabilizojnë, shmangni konfrontimin me njerëzit e demit.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Ditë shumë e rëndë për ju. Mundohuni të qëndroni të qetë pavarësisht nga seria e ngjarjeve të papritura që do t’ju godasin gjatë gjithë ditës. Dashuria shkon mirë, edhe nëse do të duhet të punoni më shumë për të zgjidhur keqkuptimet.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Këtë të premte, kini kujdes që të mos krijoni debate të panevojshme me një mik. Kohët e fundit keni kaluar pak kohë me të dhe ai do t’ju tregojë nesër. Mendoni mirë para se të reagoni, mbase ka të drejtë. Në punë, bëni kujdes që të mos mbingarkoheni me punë, mund të mos mbaroni gjithçka.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Me tranzitin e Jupiterit dhe Saturnit, mund të keni një ngarkesë dhe energji ndryshe nga zakonisht. Përfitoni nga kjo ditë për të zgjidhur disa probleme me partnerin tuaj dhe disa probleme pune.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Një i afërm i largët mund t’ju telefonojë me kërkesa të veçanta. Mendoni me kujdes para se të jepni një përgjigje. Ndjenjat këtë të premte do të kenë një ndalesë, mos kini frikë se do të kalojë.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Me Hënën në shenjë, ju pret një ditë plot pasion dhe dashuri. Një takim i veçantë do ta kthejë mbrëmjen tuaj në magji. Në punë, duhet të bëni më shumë përpjekje për atë që bëni./tg/

Vazhdo më shumë