fbpx
Lidhu me Ne!

Horoskopi

Horoskopi Ditor

Publikuar

E Premte, 5 Mars 2021

Dashi

21 Mars – 19 Prill

Do të ndiheni të nënshtruar, veçanërisht në lidhje me dashurinë dhe nëse jeni duke përjetuar më shumë histori. Edhe në punë, gjërat nuk po shkojnë mirë: do të jeni nervozë dhe të prirur për debate.

Demi

20 Prill – 20 Maj

Do të jetë një ditë emocionuese falë ndikimit pozitiv të Hënës. Në punë mund të keni një rikonfirmim të bukur, sidomos përpiquni të zgjidhni një problem që ju shqetëson për një kohë.

Binjakët

21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri, edhe nëse duhet të ketë ndonjë shkëputje, e ardhmja ju premton diçka më të mirë. Ditët premtuese ju presin në punë.

Gaforrja

21 Qershor – 22 Korrik

Tregon se ju po rigjeni vitalitetin e mirë. Në dashuri, historitë e reja të dashurisë fillojnë mirë ndërsa në punë duhet të jeni më pozitivë, mund të keni frymëzime të mira.

Luani

23 Korrik – 22 Gusht

Do të jetë ditë veçanërisht e komplikuar në dashuri. Në punë, përpiquni të mos zemëroheni nëse ka vonesa ose nëse jo gjithçka shkon siç dëshironi.

Virgjëresha

23 Gusht – 22 Shtator

Ju po kaloni një kohë të mirë për dashuri dhe ata që janë ende beqarë, do të duhet t’i përkushtohen kërkimit të tyre. Në punë, përpiquni të rikuperoni qetësinë dhe filloni të bëni plane për të ardhmen.

Peshorja

23 Shtator – 22 Tetor

Do të jetë një ditë shumë e mirë për të reflektuar mbi dashurinë dhe ndjenjat. Nevojitet kujdes në punë, veçanërisht kur bëhet fjalë për para.

Akrepi

23 Tetor – 21 Nëntor

Do të jetë një ditë disi e qetësuar në dashuri: në fakt, ju keni pak lodhje të shkaktuar edhe nga Venusi në opozitë. Punëtorët e pavarur favorizohen në punë.

Shigjetari

22 Nëntor – 21 Dhjetor

Mund të përjetoni një emocion të bukur si rezultat i një ftese ose një mundësie për tu kapur gjatë fluturimit. Në punë jeni në një fazë rikuperimi.

Bricjapi

22 Dhjetor – 19 Janar

Venusi do të jetë në anën tuaj por do të keni edhe Hënën në kundërshtim e cila do ju bëjë të pavendosur. Në punë, përpiquni të mbani nën kontroll nervozizmin tuaj.

Ujori

20 Janar – 18 Shkurt

Do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë fjalëve, sepse mund të thoni diçka shumë dhe të lëndoni dikë. Në punë jeni në një fazë të mirë dhe mund të lindin bashkëpunime dhe mundësi të bukura.

Peshqit

19 Shkurt – 20 Mars

Do të jetë një ditë e rimëkëmbjes për ju si nga dashuria dhe puna. Në fakt, në dashuri do të jeni në gjendje të zgjidhni një krizë të përkohshme, ndërsa në punë përpiqeni të tregoni gjithçka ndodh.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021