fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë, ja cilët janë dyshet e fazës çerekfinale

Publikuar

U hodh paraditen e kësaj të mërkure shorti i fazës çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Tetë skuadrat që kanë arritur deri në këtë fazë u njohën me kundërshtarët që do të kenë përballë, në synimin për të arritur te Kupa e Shqipërisë.

Dyshet e formuara nga shorti janë:

Erzeni-Vllaznia

Teuta-Tirana

Laçi-Egnatia

Kukësi-Partizani

Ndeshjet e para të fazës çerekfinale do të luhen në datat 20 dhe 21 shkurt, teksa ndeshjet e kthimit do të luhen më 5 mars.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook