fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Harry Kane njofton largimin nga Tottenham

Publikuar

Sulmuesi anglez ka alarmuar klubet rivale me kërkimin e largimit të tij nga klubi londinez, dhe se është i gatshëm për një lëvizje të madhe në karrierën e tij, shkruan Goal.

27-vjeçarit i është rritur frustrimi mbi pamundësinë e klubit të tij për të konkuruar në nivele më të larta, kështu duke mbetur edhe pa ligën e kampionëve për sezonin e ardhshëm.

Manchester United, Manchester City dhe Chelsea janë klubet të cilat janë alarmuar, duke qenë kështu destinacione të mundshme, mirëpo ende nuk dihet cila nga këto mund ta materializoj lëvijzen e tij./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook