fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Harry Kane i interesuar për Man. Utd-në

Publikuar

Djajtë e kuq janë të interesuar për sulmuesin e Tottenham.

Sipas raportimeve nga Football Insider, Manchester United ka marrë një përkrahje të madhe për të bërë një lëvizje senzacionale që do ta sjellte Harry Kane në Teatrin e Ëndrrave.

Sulmuesi i Tottenham është duke shikuar mundësinë e largimit nga klubi i veriut të Londrës këtë verë, për shkak të mungesës së ambicies, dhe me Manchesterin që janë të interesuar ta kenë në rradhët e veta.

Kane thuhet që është i interesuar potencialisht ti bashkohet Djajve të Kuq, të cilët janë një nga klubet e pakta që mund të përballojnë shumën prej 125 Milion Funte./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook