fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Halaand drejt largimit nga Dortmund

Publikuar

Erling Halaand do të bëjë presion për largim nga klubi, në qoftë se Borussia Dortmund nuk arrinë të siguroj një vend në Ligën e Kampionëve, rarpoton bild.

Sulmuesi norvegjez, është duke u ndjekur nga Real Madrid dhe Manchester City, e të cilat mund ta shfrytëzojnë mundësinë, në qoftë se Dortmund nuk kualifikohet në Ligën e Kampionëve./tipografi/

Vazhdo më shumë