fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Publikuar

Polica ka njoftuar së ka ndodhur një grabitje e armatosur në fshatin Besi të Komunës së Prishtinës.

Sipas policisë dy viktima meshkuj kosovarë kanë raportuar se, derisa ishin në lokalin e tyre kanë hyrë dy persona të dyshuar të maskuar dhe armatosur  duke i kanosur viktimat kanë arritur që me forcë t’ju marrin-grabisin para të gatshme dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

“Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, ndërsa është informuar edhe prokurori”, thuhet në njoftimin e Policisë./tg/

Vazhdo më shumë