fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Golden Eagle Ylli, kampion i Kosovës në basket

Publikuar

Pas 3 ndeshjeve nga 5 të serisë finale, KB Golden Eagle Ylli, shpallet kampion i Kosovës në basket.

Në finale Ylli është takuar me KB Peja, të cilën e mundi në seri prej 3-0. Shumë e rëndësishme të përmendet që trofeun, KB Ylli e ngriti në palestrën Karagaqi të Pejës./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021