fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Goditet nga vetura një këmbësor në lagjen Lakrishte (Video)

Në vendin e ngjarjes shihet të kenë dale edhe ekipi mjekësor dhe policia

Publikuar

Një këmbësor është aksidentuar para pak çastesh në lagjen Lakrishtë në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes shihet të kenë dale edhe ekipi mjekësor dhe policia, njofton Klankosova.tv.

Qytetari që ka dërguar videon ka thënë se vetura është me tabela të huaja.

Vazhdo më shumë