fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Goditet nga vetura një këmbësor në lagjen Lakrishte (Video)

Në vendin e ngjarjes shihet të kenë dale edhe ekipi mjekësor dhe policia

Publikuar

Një këmbësor është aksidentuar para pak çastesh në lagjen Lakrishtë në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes shihet të kenë dale edhe ekipi mjekësor dhe policia, njofton Klankosova.tv.

Qytetari që ka dërguar videon ka thënë se vetura është me tabela të huaja.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021