fbpx
Lidhu me Ne!

Kosovë

Gjendja shëndetësore e Shefqet Krasniqit stabile

Publikuar

Gjendja e imamit kosovar Shefqet Krasniqi, është stabile.

Krasniqi pritet nesër të lirohet nga Klinika Infektive ku është i shtrirë për shkak të infektimit me COVID-19.

Këtë e bëri të ditur për Klankosova.tv infektologja Arjeta Zogaj-Berisha.

“Gjendja e tij është stabile. Nesër planifikojmë me lëshu në shtëpi”, njofton Klankosova.tv.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021