fbpx
Lidhu me Ne!

Kronikë e zezë

Gjendet një person i vdekur në Istog

Po ashtu, burimet kanë treguar se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet policore ndërkohë që mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e tij

Publikuar

Një person është gjetur i vdekur pasditen e së premtes në Istog, Viktima është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në fshatin Sine.

Po ashtu, burimet kanë treguar se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet policore ndërkohë që mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e tij, shkruan RTF.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021