fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Giroud bashkëlojtar me Ibrahimovic

Olivier Giroud është pranë largimit nga klubi londinez, Chelsea, pas mungesës së paraqitjeve.

Publikuar

Sulmuesi francez i Chelsea, Olivier Giroud, është i gatshëm të lëvizë në drejtim të Italisë për shkak të mungesës së paraqitjeve për “blutë” e Londrës.

Sipas Gazzetta dello Sport, Giroud mund të formoj sulmin e Ac Milan bashk me Ibrahimovic, e po ashtu klubet nga Seria A, po i shohin sulmuesit e gjatë e të fuqishëm, si pjesë shumë e rëndësishme e mënyres së të luajturit.

Gjatë këtij sezoni Giroud ka shënuar vetëm 4 gola, në paraqitjet e tij të limituara, dhe kështu ai është i interesuar që para se të dorëhiqet nga futbolli, të ketë hapsirë më të madhe që të luaj./tipografi/

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook