fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

FOTO/ Agon Elezi transferohet në Bundesliga, zyrtarizohet te Bochum-i

Publikuar

Agon Elezi është lojtari më i ri i Bochum-it.

Ashtu siç raportoi “SuperSport” ish-mesfushori i Skënderbeut largohet nga skuadra kroate e NK Varazdin dhe firmos deri në verën e 2027-ës me klubin gjerman.

Lexo edhe:

“Ne firmosim me 22-vjeçarin Agon ELEZI! Mesfushori merr një kontratë deri në verën 2027!   Mirësevini në VFL, @eLezeagon10!”-shkruhet në postimin e Bochum-it.

Ish-mesfushori i Skënderbeut transferohet në Bundesliga, 22-vjeçari firmos me Bochum-in

The post FOTO/ Agon Elezi transferohet në Bundesliga, zyrtarizohet te Bochum-i appeared first on SuperSport.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook