fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Formacionet zyrtare/ Arsenali sfidon Newcastle, për të ruajtur hapin e City-t

Publikuar

Arsenali sfidon Newcastle-n në ‘St. James’s  Park’, në një sfidë mjaft interesante, që premton rivalitet të fortë dhe shumë spektakël. ‘Topçinjtë’ e Artetës do të kërkojnë fitoren, për të ruajtur hapin e Manchester City-t, teksa nga ana tjetër edhe vendasit kanë nevojë për pikë, pasi momentalisht kanë zbritur në vendin e 7 dhe e shohin veten larg zonës Champions…

 

Newcastle – Arsenal, 18:30  (SuperSport 3)

Formacionet zyrtare:

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook