fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Formacionet: Manchester City – B. Monchengladbach

Publikuar

Në ora 21:00 filloon ndeshja Manchester City – Borussia Monchengladbach.

Këto janë formacionet e të dyja skuadrave:

Manchester City, 4-3-3: Ederson; Walker, Stones, Dias, Cancelo; Silva, Rodri, Gundogan; Mahrez, De Bruyne, Foden

B. Monchengladbach, 4-3-1-2: Sommer; Lainer, Ginter, Elvedi, Bensebaini; Zakaria, Neuhaus, Hofmann; Stindl; Thuram, Embolo

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021