fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Flet personi i cili u fut me makinë në sheshin Skëndërbej

Qytetarët janë tmerruar nga ngjarja, ndërsa një pjese prej tyre iu është rrezikuar edhe jeta

Publikuar

Arben Mema riu që u fut me shpejtësi në sheshin “Skëndërbej” mesditën e sotme duke rrezikuar jetën e qytetarëve, ka deklaruar se ka humbur kontrollin e automjetit.

“Nuk po e kuptoja çfarë po ndodhte, humba kontrollin”, ka deklaruar ai ekskluzivisht për ABC.

Sipas “ABC News”, ai ka deklaruar se ishte nisur për të votuar dhe ka kaluar nga zona e parkut, ku ka marrë 5 gramë marihuanë në dy qese farmaceutike. Mema është shprehur se një pjesë prej tyre i ka marrë dhe pastaj shton se nuk e ka kuptuar si ka ndodhur ngjarja.

Qytetarët janë tmerruar nga ngjarja, ndërsa një pjese prej tyre iu është rrezikuar edhe jeta.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021