fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

Ethe dhe temperaturë gjatë numërimit, rezulton i infektuar me Covid-19 përfaqësuesi i LSI në Fier

Mësohet se punonjësit e DSHP kanë mbërritur dhe i kanë bërë testin e shpejtë, i cili ka dalë pozitiv.

Publikuar

Sipas mediave vendase në Shqipëri, gjatë numërimit të votave në Fier, një përfaqësues i Lëvizjes Socialiste për Integrim ka rezultuar i infektuar me Covid-19.

Bëhet me dije se sekretari i LSI në KZAZ nr. 59 Kledjus Ahmeti, i vendosur në KZAZ 59 në Fier, ka pasur shqetësime si ethe dhe temperaturë, duke u detyruar që ti nënshtrohet testit.

Mësohet se punonjësit e DSHP kanë mbërritur dhe i kanë bërë testin e shpejtë, i cili ka dalë pozitiv. Ahmeti është larguar menjëherë nga KZAZ-ja.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021