fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

“Elite Show”, Gvozdenovic: Jemi në rregull deri tani, dy janë objektivat e Skënderbeut

Publikuar

Trajneri i Skënderbeut, Ivan Gvozdenovic, i cili si futbollist ka luajtur në Superiore me Skënderbeun, Tiranën dhe Kukësin, është i ftuar sonte në emisionin “Elite Show”. Që transmetohet çdo të hënë në SportNews (21:00) nën drejtimin e moderatorit Gjergji Stefa.

Skuadra korçare fitoi 3-4 në “Air Albania” në fundjavë, sfidë rreth së cilës e nisi fjalën e tij trajneri 45-vjeçar, i cili ndër të tjera tha:

Objektivat? Kemi dy objektiva: të luajmë futboll të bukur dhe të shkojmë më lart në renditje. Deri tani jemi në rregull. Kemi edhe 15 ndeshje, do të shikojmë si do dalim”.

Radio Tipografi

Hapësir reklamuese

Facebook