fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

EKSKLUZIVE: Shkarkohet Mourinho

Publikuar

Tottenham Hotspur kanë ndarë rrugët me trenerin portugez, Jose Mourinho.

David Ornstein këtë e konfirmon. Mbetet të shihen edhe reagimet e palëve dhe deklaratat e tyre për këtë ndarje.

Duket se përplasja e Mourinho me pronarin e klubit të Tottenham, Daniel Levy, mbi inkuadrimin e kësaj të fundit në Superligën Evropiane ka detyruar palët të ndajnë rrugët./tipografi./

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021