fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ekskluzive: Rashica në shënjestrën e klubit nga Premier Liga

Publikuar

24-vjeçari kosovar Milot Rashica, shënjestrohet nga Aston Villa, klub ky i cili dëshiron të përforcoj skuadrën e tyre për sezonin e ardhshëm.

Luanët nuk kanë arritur që ta marrin Milot Rashicën në verën e kaluar, por janë më se të interesuar të bëjnë ofertë po sa të hapet koha e transferimeve.

Rashica këtë sezon ka 19 paraqitje për Werder Bremen ku ka shënuar 2 herë./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021