fbpx
Lidhu me Ne!

Sport

Ekskluzive: Man. Utd, Juventus, Inter dhe Ac Milan largohen nga ECA

Publikuar

Drama në futbollin Evropian po vazhdon.

Manchester United, Juventus, Inter Milan dhe Ac Milan tashmë kanë dhënë dorëheqje nga pozitat e tyre në Asociacionin Evropian të Klubeve.

Të gjithë ata përfaqësues që kanë pasur përfaqësues në ECA, kanë dhënë dorëheqje. Mbetet të shihet në vazhdim se çfarë do të ndodhë./tipografi/

Vazhdo më shumë