fbpx
Lidhu me Ne!

Kronikë e zezë

E rendë, 3 të vdekur në aksident komunikacioni (Video)

Dyshohet se viktimat janë shtetas të Shqipërisë

Publikuar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Raçë, të komunës së Gjakovës, ku kanë humbur jetën tre persona.

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj, i cili nuk ka dhënë detaje tjera se si ka ndodhur rasti, pasi thotë se nuk kanë ende informata të sakta.

Për aksidentin e rend ka raportuar edhe televizioni lokal i Gjakovës “Syri Vision. Policia i ka thënë këtij televizioni se viktimat janë shtetas të Shqipërisë.

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: info@tipografi.info | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021