fbpx
Lidhu me Ne!

Lajme

E ÇMENDUR: KB Ylli transferon lojtarin e LA LAKERS

Publikuar

Vander Blue është lojtar i ri i KB YLLI nga Suhareka.

Lojtari në fjalë në vitin 2015 ka luajtur për Los Angelos Lakers, ndërsa gjatë karrierës së tij të bujshme ka luajtur edhe për shumë skuadra tjera të mëdha jashtë NBA.

Në këtë vit pritet të përforcohet edhe më shumë skuadra suharekase./tipografi/

Vazhdo më shumë

Tipografi.info, është medie e pavarur që synon avancimin e lirisë se shprehjes, pa ia cenuar të drejtat askujt! Tipografi.info përmes raportimi të tij do të kujdeset që të promovojë vlerat dhe institucionet demokratike dhe të avancoje të drejtat e njeriut. Portali tipografi.info, menaxhohet nga "AP+" sh.p.k., rr. Xheladin Hana, Prishtinë, Kosovë. Kontakt: [email protected] | 044 000 E krijuar nga DBC me shumë 2021